UniCal

Fikri Haklar Uygulama ve Araştırma Merkezi (FİHAMER), “Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukukunda Oluşan Değişiklik ve Gelişmelerin Türk Hukuk Uygulamasına ve Öğretisine Etkileri” başlıklı bir konferans düzenleyecek. Fikri haklar ve sınai mülkiyet hukuku alanında yeni gelişmelerin ve değişikliklerin ele alınacağı, değerlendirileceği ve önerilerin sunulacağı konferans, 18 Kasım Pazartesi günü 09.00-18.00 saatleri arasında Şirinevler yerleşkesi CEHAMER Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Şirinevler Yerleşkesi

Hukuk Fakültesi ile Tanverdi Hukuk Bürosu iş birliğinde “Alman İcra Hukukunda Etkin Hukuki Koruma” başlıklı bir konferans düzenlenecek. Justus-Liebig Giessen Üniversitesi’nden Prof. Dr. Wolf-Dietrich Walker’ın konuşmacı olacağı etkinlik, 21 Kasım Perşembe günü 11.00-12.30 saatleri arasında Cehamer İkiz Salon’nda gerçekleştirilecek.

Şirinevler Yerleşkesi

Kültürel Değerleri Koruma Kulübü, kadına karşı şiddet konusunda Hukuk Fakültesi öğrencilerine farkındalık sağlamak amacıyla “Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi Paneli”ni düzenleyecek. Avukat Lerzenur Asan Elik ile Avukat Begüm Gürel’in konuşmacı olacakları etkinlik, 21 Kasım Perşembe günü 12.00-16.00 saatleri arasında Şirinevler yerleşkesi C Blok Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Şirinevler Yerleşkesi